loading

O nas

Agencja pracy

Co nas wyróżnia

Posiadamy bazę 2000 pracowników. To osoby, które cenią sobie taką pracę, która poza atrakcyjnym wynagrodzeniem oferuje długoterminowe, stabilne zatrudnienie oraz niezwykle korzystne, przejrzyste i uczciwe warunki. Nie bez powodu tych 2000 osób nam zaufało

Ponad 14 lat czynnej obecności na rynku polskim i zagranicznym. W praktyce przekłada się to na przeprowadzenie wszelkich działań sprawnie i zgodnie z prawem danego kraju. Podobnie jak procedurami oraz dokumentacją, nie musisz martwić się także transportem, zakwaterowaniem, odzieżą roboczą czy narzędziami.

Wyślij CV lub wypełnij formularz kontaktowy, a na pewno się z Tobą skontaktujemy. Bądź gotowy do wyjazdu bo już niebawem możemy potrzebować właśnie Ciebie.

Zaczynaliśmy jako mała firma rodzinna, a teraz nasi pracownicy wykonują pracę na wielu rynkach europejskich i nie tylko. Nasze marzenia sięgają jeszcze dalej, dlatego ciężko pracujemy i stale sie rozwijamy, aby dostarczać klientom to co potrzebują, uśmiechu, bo mamy ich następnego pracownika.

Jan Kowalski, Specjalista do spraw rekrutacji

Dlaczego my?

Fair play

Dlatego, że jako jedna z niewielu agencji pracy aktywnie działamy także jako firma budowlana. Dzięki temu nasza znajomość rynku i branży jest nieporównywalna, a wiedza w zakresie wszelkich trendów czy zachodzących zmian dotyczy nas bezpośrednio. Wiemy, jak kluczową kwestią potrafi być kadra złożona z wykwalifikowanych pracowników, specjalistów w swojej dziedzinie. Możesz nam zaufać.

Pomożemy zoptymalizować Ci koszty, a formalności zredukujemy do minimum. Rekrutacja, skierowania na badania lekarskie, rozliczanie świadczeń ubezpieczeniowych i zdrowotnych – od teraz spoczywa w rękach naszej wykwalifikowanej kadry specjalistów. Do tego przechowamy za Ciebie całość dokumentacji pracowniczej

Rekruter, pracodawca i wykonawca w jednym. To oznacza, że jako agencja kierujemy się balansem – we współpracy zapewniamy uczciwe zasady zarówno dla pracownika, jak i dla zatrudniającego.